29 styczeń 2023

Przywództwo wg wartości

 

Rzeczywiste powodzenie przywództwa wg wartości zależy od tego jak wyraźnie zostały określone i uszeregowane wartości i na ile przywódca nimi żyje. Wszyscy patrzą, jeżeli lider żyje sformułowanymi przez siebie wartościami, inni będą gotowi pójść za jego przykładem.

15 wrzesień 2022

Konferencja dla Przedsiębiorców

Chrześcijańska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości APTISSIMI jest organizatorem corocznej Konferencji dla ludzi biznesu.

Misją tej Fundacji jest łączenie ponadczasowych wartości chrześcijańskich z profesjonalnymi kompetencjami biznesowymi. 

Nasze konferencje gromadzą grono ciekawych prelegentów, praktyków biznesu, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

https://www.aptissimi.pl/pl/Konferencja

06 czerwiec 2022

IV Pielgrzymka Przedsiębiorców na Jasną Górę

Są rzeczy pilne i ważne. Tych pierwszych jest dużo więcej, ale to te drugie nadają kierunek życiu. Wszyscy czujemy, że obecny czas to „coś ważnego”. Przełom, zwrot, z pewnością wyzwanie. Dla przedsiębiorców lubiących stabilność i przewidywalność, planujących biznes długofalowo to próba sił wyjątkowa.

05 lipiec 2022

Boża przystań

 

W „sypialni” Trójmiasta w Rumii/k Gdyni prowadzona jest Boża przystań.

Czym jest Boża Przystań?

To nie tylko miejsce ale także ludzie, którzy swój czas i zaangażowanie wkładają w pomoc potrzebującym. W ramach naszej pomocy osoby bezdomne mogą umyć się, przebrać, ogolić, zaistnieć na spotkaniach. https://bozaprzystan.org.pl/

23 maj 2022

MASZ WPŁYW – Patronite.pl

MASZ WPŁYW aby osobiście podnosić jakość życia codziennego w naszym kraju poprzez zostanie patronem lub mecenasem Programu „Firma z Zasadami” na stronie patronite.pl/firmazzasadami

Jako przedsiębiorcy z satysfakcją pracujemy w życzliwej atmosferze, jako klienci mamy gwarancję, że nie zostaniemy oszukani i uzyskamy należytą pomoc, obsługę czy produkt, jako kontrahenci możemy liczyć na lojalność partnerów biznesowych.