Idea programu

Program „Firma z zasadami” dedykowany jest wszystkim przedsiębiorcom, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję na każdej płaszczyźnie działalności i chcących te podstawy przekazywać dalej, także kolejnym pokoleniom. To nieustanny proces dążący do trwałych zmian w społeczeństwie.

Opieramy się na wartościach chrześcijańskich a hasłem przewodnim jest „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”. Wartości przez nas promowane, uwieńczone otrzymaniem Certyfikatu, bliskie są wszystkim ludziom dobrej woli. To wyższy poziom zaufania.

Pragniemy stworzyć społeczność przedsiębiorców, klientów, kontrahentów i pracowników, dla których dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze. Hołdujemy tym ponadczasowym, uniwersalnym wartościom i chcemy o tym głośno mówić!

Nie zapominamy przy tym o budowaniu wartości ekonomicznej naszych firm, pracujemy uczciwie i oczekujemy uczciwej zapłaty za naszą pracę.

Wbrew powszechnej opinii biznes i wartości chrześcijańskie są nierozłączne. To fundament, na którym można zbudować trwałe, stabilne i solidne firmy oparte na życzliwych relacjach międzyludzkich.

Dołączenie do „Bazy firm z zasadami” zobowiązuje do przestrzegania i dalszego promowania w swoim najbliższym środowisku idei programu „Firmy z zasadami” jaką jest stworzenie przyjaznej atmosfery biznesu i życia ale i pewności wysokiej jakości wszelkich usług.

Wasza firma staje się automatycznie także naszą wizytówką. Wy to My. Wszystkim nam zależy by Certyfikat otrzymywały jedynie takie przedsiębiorstwa, które śmiało każdy może polecić innym. Tym samym wzajemnie budujemy sobie solidną markę, dzięki której jesteśmy widoczni i rozpoznawani jako godni zaufania w każdym aspekcie. Zależy nam, żeby nasze LOGO było odczytywane jednoznacznie i kojarzyło się z przejrzystością zasad, na podstawie których wszyscy MY działamy. Dzięki poszerzaniu się naszego grona „Firmy z zasadami”, zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy, klienci i pracownicy. Jako społeczeństwo. To mniejsze – lokalne. I to większe – całe społeczeństwo.

Zapraszamy do wspólnego działania!