Idea programu

Ideą programu „Firma z zasadami” jest stworzenie przyjaznej przestrzeni biznesu i życia, w której chce się pracować przebywać i realizować. Podbudową są wartości chrześcijańskie, z których wyrastamy, a hasłem przewodnim „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”.

Tworzymy społeczność przedsiębiorców, klientów, kontrahentów i pracowników, dla których dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze. Hołdujemy tym ponadczasowym, uniwersalnym wartościom i chcemy o tym głośno mówić. Nie zapominamy przy tym o budowaniu wartości ekonomicznej naszych firm, pracujemy uczciwie i oczekujemy uczciwej zapłaty za naszą pracę.

Biznes i wartości chrześcijańskie są nierozłączne. Jesteśmy przekonani, że w czasach, kiedy biznes nieustannie poszukuje nowych możliwości, obszarów działania a nawet je kreuje, kierowanie się wartościami chrześcijańskimi to gwarancja zawodowej satysfakcji i sukcesu ekonomicznego. To pewność życia na wyższym poziomie zaufania, z pogodą ducha, pozytywnym myśleniem - bez obaw. Dobro, szacunek, prawda i uczciwość nie dewaluują się nawet w dobie konsumpcjonizmu.

Dla nas poszanowanie partnerów biznesowych, klientów, czy współpracowników to kapitał, który procentuje. Poprawia komfort naszego istnienia i pozytywnie wpływa na nasze finanse.

Jako przedsiębiorcy i pracownicy pracujemy z satysfakcją, a jako klienci – mamy gwarancję, że zostaniemy życzliwie obsłużeni i uzyskamy należytą pomoc. Klient ma zagwarantowany dobrej jakości produkt, a przedsiębiorca i pracownik godziwą zapłatę. Wszystko to w przyjaznej atmosferze bezpieczeństwa i zaufania.

Dzięki poszerzaniu się grona uczestników programu „Firma z zasadami” zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy, klienci i pracownicy. Jeżeli przedstawione przez nas idee programu są Tobie bliskie i chcesz je wspierać,
Dołącz do „Bazy firm z zasadami”!


Korzyści, atuty

Program „Firma z zasadami” jest dedykowany wszystkim przedsiębiorcom, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję i co ważne – gwarancję wzrostu i zysku z zainwestowanego czasu i kapitału.

Korzyści dla Przedsiębiorcy wynikające z udziału w programie „Firma z zasadami”:


Wsparcie budowy pozytywnego wizerunku firmy przyjaznej klientowi oraz wzmocnienie pozycji rynkowej firmy.
85% uczestników Programu, potwierdza jego pozytywny wpływ na wizerunek firmy, co liczy się z punktu widzenia zarówno kontrahentów jak i pracowników.
Wzrost konkurencyjności firmy wynikających z stosowania wartości nadrzędnych w codziennym funkcjonowaniu.

Możliwość posługiwania się logo certyfikatu w swoich materiałach informacyjnych, promocyjnych oraz na stronie internetowej, logo Firmy z Zasadami jest wysoce skutecznym narzędziem marketingowym i doskonałą formą promocji firmy.
Możliwość przyczynienia się do zwiększenia efektywności ogólnej oraz zdobycia nowych okazji rynkowych i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Promocja firmy na stronach programu „Firma z zasadami” w tym umieszczenie na stronie programu elektronicznej wizytówki firmy, oraz promocja na imprezach towarzyszących, również promowanie oferty firmy jako najlepszych rozwiązań dla partnerów biznesowych i konsumentów.