Idee, prezes, początki

Fundacja "To co najważniejsze".

Jakie wartości nam przyświecają? 

Uczciwość, pozytywne nastawienie, gotowość do pomocy. 

Program „Firma z zasadami” dedykowany jest wszystkim przedsiębiorcom, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego wielką satysfakcję z działalności. Opieramy się na wartościach chrześcijańskich a hasłem przewodnim jest (wg św. Ignacy Loyola): „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”. Wartości przez nas promowane, bliskie są wszystkim ludziom dobrej woli. 

Pragniemy stworzyć społeczność przedsiębiorców, klientów, kontrahentów i pracowników, dla których dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze. Hołdujemy tym wartościom i chcemy o nich głośno mówić ! Tworzymy obszar wyższego poziomu zaufania.

Nie zapominamy przy tym o budowaniu wartości ekonomicznej naszych firm, pracujemy uczciwie i oczekujemy uczciwej zapłaty za naszą pracę.

Wbrew powszechnej opinii biznes i wartości chrześcijańskie są nierozłączne. To jedyny fundament, na którym zbuduje się trwałe, stabilne i solidne firmy. 

Od projektu Firma z zasadami, aż po ochronę podstawowych praw polskich akcjonariuszy - szczególnie tych drobnych, których głos często pozostaje niewysłuchany.

Wypowiedź fundatora Fundacji "To co najważniejsze" inicjatora projektu "Firma z zasadami".

Wypowiedź prezesa o początkach fundacji

Dołącz do nas :

https://www.firmazzasadami.pl/dolacz

 

Zobacz więcej artykułów na blogu
Obserwuj

Dodaj komentarz