MASZ WPŁYW – Patronite.pl

MASZ WPŁYW aby osobiście podnosić jakość życia codziennego w naszym kraju poprzez zostanie patronem lub mecenasem Programu „Firma z Zasadami” na stronie patronite.pl/firmazzasadami

Jako przedsiębiorcy z satysfakcją pracujemy w życzliwej atmosferze, jako klienci mamy gwarancję, że nie zostaniemy oszukani i uzyskamy należytą pomoc, obsługę czy produkt, jako kontrahenci możemy liczyć na lojalność partnerów biznesowych.

Społeczność programu „Firma z zasadami” prowadzona jest przez fundacje „To co najważniejsze” z siedzibą w Gdyni. Celem naszego działania nie jest zysk, lecz promocja etycznie działających firm na terenie Polski oraz  zbudowanie społeczności przedsiębiorców, którym też ZALEŻY i którym można zaufać!

Działamy zgodnie z  naszym hasłem przewodnim jakim jest „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym” dzięki czemu  niezmiennie podnosimy poziom zaufania do naszych przedsiębiorców wpisanych na listę firm z zasadami. Dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są dla nas najważniejsze. WESPRZYJ !

Tak więc wszystkie środki finansowe pozyskane przez fundacje przeznaczane są na działania związane z projektem. Dzięki regularnemu wsparciu będziemy mogli więcej, chociażby:

1.rozpowszechnić nasz znak/logo  zapewniający o życzliwej i profesjonalnej obsłudze czy współpracy z daną firmą,

2.zapewnić na większą skalę korzystanie z listy naszych firm co oznacza załatwianie spraw z ufnością, pogodą ducha i bez obaw,

3.wesprzeć w przejściowych trudnościach,

4.realnie zmienić funkcjonowanie w społeczeństwie budując pewną i uczciwą społeczność przedsiębiorców poprzez cykliczne spotkania.

Zarząd Fundacji nie pobiera żadnych wynagrodzeń.

Będziemy wdzięczni za wsparcie! Dziękujemy!

WESPRZYJ !  

Zobacz więcej artykułów na blogu
Obserwuj

Dodaj komentarz